Korpusy a náplně
Termíny a doručení
Kontakty
ReferenceOSOBNÍ VYZVEDNUTÍ ZAKÁZEK:

1) ČESKÁ LÍPA - LADA - ul. Dolní 106 (stará Lada - cca 20m od kadeřnictví)
Vyzvednutí zakázek je dle domluvy se zákazníkem. Lze vyzvednout zakázky po celý týden včetně soboty, neděle a včetně státních a vánočních svátků. Vše je na základě předchozí domluvy.

2) PRAHA 5 - ZBRASLAV -ul. Neužilova 1495/2 - vyzvednutí pouze vánočního cukroví v prosincových uvedených termínech

PŘÍJEM A VYŘIZOVÁNÍ OBJEDNÁVEK:

svatební zakázky 4-6 týdnů před termínem svatební hostiny
ostatní zakázky 10-14 dní před termínem vyzvednutí zakázky

Zakázky/dorty jsou z naší strany vždy uloženy v pevných krabicích takovým způsobem, abyste měli co nejméně náročný jejich převoz a manipulaci. Zdarma je nabídnuta k dispozici protiskluzová podložka/y.

PLATBA ZA ZAKÁZKU:


Zálohy nejsou požadovány. Platba je v hotovosti při převzetí a kontrole zakázky z Vaší strany nebo Vámi pověřenou kontaktní osobou nebo je splatná na účet v týdnu realizace zakázky.

DORUČENÍ SVATEBNÍCH ZAKÁZEK NA MÍSTO HOSTINY:

Mladá Boleslav a okolí - 550Kč
Mělník a okolí - 550Kč
Litoměřice - 550Kč
Děčín, Ústí nad Labem a okolí - 550Kč
Rumburk a okolí - 600Kč
Liberec a okolí - 800Kč
Česká Lípa, Nový Bor, Doksy, Zákupy, Mimoň a další obce ....od 250Kč Svatební zakázky rozvážíme na místo určení v dohodnutý termín ve vzájemně potvrzeném čase. Doručení probíhá nejvíce v ranních/dopoledních hodinách nebo v pozdních odpoledních hodinách. Doručení je možné v den svatební hostiny nebo den předem ve večerních hodinách. Zakázky jsou doručovány včetně státních a vánočních svátků.

NEJČASTĚJŠÍ MÍSTA DORUČENÍ:

Nejčastější místa doručení: ranč Malevil (www.malevil.cz), sklářská krčma Ajeto v Lindavě (www.ajetoglass.com), Český ranč Zákupy (www.ceskyranc.cz), restaurace Stará Lípa (www.stara-lipa.cz), restaurace Kozlovna Skleník Česká Lípa (www.kozlovna.cz), restaurace Wildcook Crystal Česká Lípa (www.wildcook.cz), Georgia Slunečná (www.georgiarestaurant.cz), hotel Port Doksy (www.hotelport.cz), restaurace U Kerama Žižníkov (www.ukerama.cz), penzion Druhý Domov Sloup v Čechách, restaurace Dymník (www.dymnik.cz), Stará Hospoda Doubice, Jetřichovice, Modrý Mlýn Lejkov v Byšicích u Mělníka (www.modrymlyn.cz), restaurace Marina Vltava - Nelahozeves(www.marinavltava.cz), zámecký areál Liblice (www.zamek-liblice.cz), zámecký areál Niměřice (www.zamek-nimerice.cz), restaurace farma Ptýrov (www.farmaptyrov.cz), hotel Kokořín, Penzion v Ráji Mšeno, Penzion Ráj Litice, Penzion Hřebenovka Krompach, Penzion u Větrné víly Žibřidice-Křižany, statek u Rajtrů Bedřichov, Hotel Malý Pivovar Klášter Hradiště nad Jizerou, restaurace Na statku Nepřevázka, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Villa Dreucici Dřevčice Stará Boleslav, Famoz club Zvířetice (www.famozclub.cz), Bakov nad Jizerou, penzion Svět Bašta Úžice (www.basta.cz)......